\

Kartki, życzenia i prezenty imieninowe dla Kaśki

Wiadomo, że jak zbliżają się imienin kogoś bliskiego koleżanki, siostry, mamy czy babci, dwoimy się i troimy, żeby znaleźć odpowiedni prezent. Zakup upominku dla solenizantki niekoniecznie musi być łatwym wyborem. Mimo, iż dzisiaj w sklepach niczego nie brak to jednak pomysłowy podarunek dla konkretnej osoby wymaga właściwego wyboru i dobrej znajomości tejże osoby. Nietrafione prezenty to nierzadki problem, a chyba nikt z nas nie lubi być obdarowywany podarunkami, które do niczego się nam nie przydadzą, albo nawet zupełnie się nam nie podobają. Jakie więc podarunki dla Kasi wybrać spośród tego co napotkamy w sklepach podczas zakupów? Z pewnością będzie on zależeć, od wieku solenizantki, wykonywanej pracy i potrzeb.

Dla koleżanki Kasi-modna bluzka z nowej kolekcji lub zestaw ciekawej biżuterii. Dla mamy lub babci Kasi być może dobra książka, inne sławnej Kasi– Katarzyny Grocholi. Ale prezent byłby niczym, gdyby nie towarzyszyły mu życzenia. Tak naprawdę słowa skierowane do osoby w dniu jej święta są więcej warte niż niejeden najdroższy upominek, warto by były pomysłowe i z przytupem bo to w końcu powinszowania dla Kasi. Można posiłkować się gotowymi karnetami kartek z już nadrukowanym tekstem lub poszperać wśród życzeń jakich nie brak na wielu różnych stronach internetowych.

Kasiu nasza kochana
Bądź uśmiechnięta od samego rana
Dzisiaj Twoje święto
Więc niech każdy wie to,
że fajna z Ciebie dziewczyna
A to jest pierwsza przyczyna
By móc ofiarować Ci te  słowa
Bądź zawsze uśmiechnięta i zdrowa
Niech szczęście Ci dopisuje
I niech nikt humoru Ci dziśj nie zepsuje.

Kartkę natomiast wysłać możemy tradycyjną pocztą lub skorzystać ze współczesnych udogodnień. Nie wychodząc z domu, prześlemy życzenia dla każdej wyjątkowej Kasi w postaci e-kartki, z animacją, gotowych tekstem i na dodatek dźwiękową, zupełnie za darmo. Jest to gest nic nie kosztujący, prócz poświęcenia kilku minut uwagi a tak wiele może zdziałać. Zdziałać, dlatego tak lubimy dostawać kartki i sms-y z życzeniami. A przy tym pamiętajmy, że kartka dla Katarzyny nie może być w żadnym wypadku banalna.